Apartmanety

Apartamenty - Pałac Wojanów

Pokój 2-os. w Pałacu

Pokoje dwuosobowe w głównym budynku pałacu zostały urządzone przy użyciu oryginalnych, zabytkowych mebli, nadając im niepowtarzalny charakter. Każdy z pokoi wyróżnia się indywidualnym wystrojem wnętrza, tworząc wyjątkową atmosferę. Te przestronne pomieszczenia obejmują obszerną sypialnię, salonik dzienny umieszczony w jednej z czterech wież oraz komfortowe łazienki wyposażone w prysznic lub wannę.

Dodatkowy urok pobytowi w głównym budynku pałacu dodaje wspaniały widok na malowniczy pałacowy park i panoramę otaczających go gór. Pokoje są kompleksowo wyposażone, zapewniając dostęp do Internetu, telefonu, telewizora oraz ekskluzywnej galanterii hotelowej.

Vybavení

Apartament w Pałacu

Apartamenty pałacowe umieszczone w głównym budynku pałacu zostały urządzone przy użyciu oryginalnych, zabytkowych mebli. Każdy z apartamentów wyróżnia się indywidualnym wystrojem wnętrza, tworząc unikalną atmosferę. Te przestronne pomieszczenia obejmują obszerną sypialnię, salonik dzienny umieszczony w jednej z czterech wież oraz komfortowe łazienki wyposażone w prysznic lub wannę.

Dodatkowy urok pobytowi w głównym budynku pałacu dodaje wspaniały widok na malowniczy pałacowy park i panoramę otaczających go gór. Apartamenty są kompleksowo wyposażone, zapewniając dostęp do Internetu, telefonu, telewizora oraz ekskluzywnej galanterii hotelowej.

Vybavení

Apartament de Luxe

Apartamenty Pałacowe de Luxe to ekskluzywne mieszkania usytuowane w głównym budynku Pałacu. Na parterze tych dwupoziomowych apartamentów znajduje się przestronny salon z kominkiem, a na antresoli znajduje się sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz obszerna łazienka z dwuosobową wanną. Z okien słonecznych apartamentów rozciąga się malowniczy widok na historyczny park oraz pasmo Karkonoszy.

Apartamenty są kompleksowo wyposażone, oferując dostęp do Internetu, telefonu, telewizora, galanterii hotelowej i eleganckich szlafroków.

Vybavení

cs_CZ