Music Travels

Oferta dla Biur Podróży

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą adresowaną do Biur Podróży, specjalizujących się w organizacji wycieczek do Polski własnym transportem. Oferta powstała w ścisłej współpracy z Pałacem Wojanów, Fundacją Doliny Pałaców i Ogrodów, Folwarkiem i Dworem w Bukowcu, Karkonoskim Parkiem Narodowym, Filharmonią Dolnośląską i miastem Jelenia Góra.

Projekt jest dokładnie opisany i zilustrowany na naszej stronie https://musictravels.pl

W pierwszym roku przygotowaliśmy 4 terminy, których może być docelowo więcej w kolejnych latach, a także i w tym roku w razie potrzeby.

Oferujemy:
– atrakcyjny pakiet turystyczny dostosowany do oczekiwań klientów zainteresowanych przeżyciem romantycznej podróży, przedstawiony w dziale Terminy Podróży i Miejsca Podróży,

– specjalnie dobrane menu z możliwością wyboru oraz komfortowe warunki pobytu,

– profesjonalną opiekę przewodników wycieczek oraz obsługi hotelu,

– pakiet dodatkowych usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb Państwa Gości.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści oraz pozwoli Państwa klientom w oryginalny sposób odkryć piękno i historię Doliny Pałaców i Ogrodów i sąsiadującego z nią regionu.

Jeżeli nasza oferta zainteresuje Państwa, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: info@musictravels.pl w celu ustalenia warunków współpracy oraz przekazania materiałów i informacji niezbędnych Państwu do pozyskiwania klientów.

Z poważaniem,
Wiesław Małucha – kierownik projektu
Mi-Studio Wrocław – wspólnik
Fundacja Rozwoju Kultury we Wrocławiu – fundator, członek zarządu

pl_PL